Witamy serdecznie,

Jesteśmy nowoczesną , rozwojową firmą , składająca się z młodych, wykwalifikowanych fachowców ,którzy na bieżąco podążają za trendami i innowacyjną technologią naszego rzemiosła, nie zapominając jednak jaki klimat i ciepło we wnętrzach tworzą klasyczne czy też stylizowane meble, z litymi drewnianymi frontami i detalami.
Biuro projektowe oferuje wizualizacje wykonane przy pomocy fachowego oprogramowania oraz obsługę projektanta, posiadającego szeroki zakres znajomości materiałów oraz sprzętu AGD. Umiejętności te poparte są wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej.
Obsługę biura cechuje komunikatywność, indywidualne podejście, dbałość o estetykę i funkcjonalność, połączone z myślą techniczną i wszechstronnością rozwiązań konstrukcyjnych.
Sprawne finalizowanie projektów i wycen, pomiarów u klienta oraz opracowanie technologii i skoordynowanie produkcji, należy do zadań szefa firmy.
Nasz zakład stolarski posiada profesjonalne narzędzia oraz park maszynowy. Powierzony w ręce wykwalifikowanych stolarzy, którzy uwzględniając w procesie produkcji mebli każdy detal otrzymanego projektu, pomaga im tworzyć wysokiej jakości wyroby.
Ekipa montażystów, z którymi na etapie projektu omawiamy i wspólnie rozwiązujemy szczegóły montażu, profesjonalnie i z dbałością o każdy detal, stworzą w Państwa domach niepowtarzalne aranżacje meblowe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą… kliknij tutaj